MAKIAŽO SAU MOKYMAI

“Padarykite moteriai makiažą ir ji atrodys gražiai visą dieną, išmokykite moterį pasidaryti makiažą ir ji atrodys gražiai visą gyvenimą.”

– Bailey Sessoms

GRUPINIAI DVIEJŲ DIENŲ MAKIAŽO SAU MOKYMAI “MANO TOBULAS MAKIAŽAS”

Tinkamai įsisavinti bet kokių mokymų medžiagą per vieną dieną yra praktiškai neįmanoma. Dėl informacijos gausos, dažnai prisimenate tik dalį to, ką išgirdote.. o kur dar viską pritaikyti praktikoje? Todėl, siekiant pateikti kuo daugiau ir kuo išsamesnės informacijos, skirti dar daugiau individualaus dėmesio kiekvienai dalyvei, kviečiu į dviejų dienų makiažo sau mokymus “MANO tobulas makiažas”

Mokymus sudaro 30% teorija ir 70% praktika. Individualus dėmesys kiekvienai ir atsakymai į visus rūpimus klausimus.
Kartu su dėstytoja atidirbsite makiažo atlikimo sau eigą step-by-step, kol pilnai viską įsisavinsite ir nebeturėsite klausimų.

KADA IR KUR?

Šiuo metu mokymų organizavimas yra laikinai sustabdytas. Sekite informaciją. 

Grupėje – 3-5 dalyvės.

Trukmė: 10 ak.val. (teorinė ir praktinė dalys)

Jūsų investicija į savo grožį – 60,00 €

Visos mokymuisi reikalingos priemonės suteikiamos. Su savimi turėkite ir savo kosmetines su priemonėmis, kurias naudojate, kad galėtume kartu jas peržiūrėti.

MOKYMŲ PROGRAMA:

1 diena:
Makiažo įrankiai ir jų priežiūra, odos paruošimas makiažui. Dekoratyvinės kosmetikos įvairovė – kaip nepasiklysti didžiulėje pasiūloje? Kaip išsirinkti sau tinkamą makiažo pagrindo atspalvį? Probleminių vietų ir paakių maskavimas, veido modeliavimas pagal veido formą. Antakių formavimas ir ryškinimas. Dieninis makiažas, jo ypatumai, atlikimo technika.

2 diena:
Koloristikos pagrindai, spalvų derinimas. Kaip susidraugauti su spalvų ratu ir kuo jis gali būti naudingas? Teisingas akių modeliavimas pagal akių formą. Spalvos makiaže. Klasikinis vakarinis arba Dūminis makiažas. Šešėliavimo technikos. Lūpų formos korekcija. Tobulas akių pravedimas. Ryškių lūpų dažymo taisyklės ir paslaptys.

Mokymų metu vyks LOTERIJA, kurioje turėsite galimybę laimėti profesionalų makiažą pasirinktai progai!

INDIVIDUALI MAKIAŽO SAU PAMOKA

Norite išmokti pabrėžti savo natūralų grožį ir nuostabiai atrodyti tiek dienos metu darbe ar paskaitose, tiek vakare siaučiant linksmame vakarėlyje ar pasimatyme žvakių šviesoje? Rinkitės individualias makiažo SAU pamokas!

Susitikimo metu visas dėmesys ir patarimai skirti tik Jums! Išmoksite išryškinti gražiausius savo bruožus ir paslėpti trūkumus, sužinosite, kokios spalvos ir makiažo atlikimo technikos bei makiažo priemonės tinka būtent Jums.

AR ŽINOTE…

 • Koks Jūsų odos tipas ir kaip ją tinkamai paruošti makiažui?
 • Kokie yra pagrindiniai makiažo įrankiai ir priemonės, su kuo jos “valgomos” ir kaip jas tinkamai prižiūrėti?
 • Kaip nepasimesti didžiulėje dekoratyvinės kosmetikos įvairovėje ir išsirinkti tik tikrai reikalingus ir sau tinkamus produktus?
 • Kokia Jūsų veido forma, ir kaip ją tinkamai modeliuoti?
 • Kaip išgauti tobulai Jums tinkamą antakių formą?
 • Kaip susidraugauti su spalvų ratu ir kuo jis Jums gali pasitarnauti kuriant makiažą?
 • Kaip tinkamai išmodeliuoti ir dažyti Jūsų individualią akių formą?
 • Kaip ryškinti ir koreguoti savo lūpų formą?
 • Kaip pasidaryti gražų, subtilų dieninį makiažą?
 • Kaip pasidaryti efektingą vakarinį ar Smoky eyes makiažą?
 • Ar visos priemonės, kurias turite savo kosmetikos krepšelyje Jums reikalingos ir tikrai tinka?

Jei visgi norite sužinoti daugiau, susitikimo metu aptarsime tuos klausimus, kurie Jus labiausiai domina, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Jei vieno susitikimo Jums atrodys per mažai, visada galėsime susitikti dar ir dar kartą. 🙂

Atvykdamos į susitikimą su savimi turėkite savo kosmetines, su priemonėmis, kurias naudojate. Makiažo šepetėliai, veidrodėliai ir dalomoji teorinė medžiaga – tai mano rūpestis. 😉

Pamokėlės metu dirbsite su savo kosmetika (kadangi ją, greičiausiai, naudosite ir vėliau), tačiau taip pat turėsite galimybę išbandyti ir profesionalams skirtą kosmetiką.

Susitikimo laikas ir vieta derinama individualiai.

MAKIAŽO PAMOKA GIMTADIENIUI / MERGVAKARIUI

Planuojate draugės gimtadienį ar mergvakarį?

Siūlau surengti  makiažo pamokėlę visam gausiam draugių būriui (max 6 asm.).

Galimi pamokos formatai:

1. Demonstracinė pamokėlė, atliekant makiažą vakaro kaltininkei. Kitos dalyvės pačios nesidažo, tik žiūri, klauso, gauna atsakymus į visus kylančius klausimus. Trukmė – apie 3 val. Kaina: 100,00 – 120,00 Eur.

2. Praktinė pamokėlė, kai makiažą sau darosi visos dalyvės, o vakaro kaltininkei atliekamas profesionalus vakarinis makiažas. Trukmė – apie 5 val. Kaina: 130,00 – 150,00 Eur.

Pamokėlės metu sužinosite visus svarbiausius makiažo atlikimo principus, sau tinkantį veido modeliavimo būdą, dieninio arba vakarinio makiažo atlikimo techniką ir dar daug kitų gudrybių.

Pamokėlės vieta ir laikas derinamas individualiai.

dp_makeup-logo_zalias

+370 675 21991

dovile.dpmakeup[eta]gmail.com

Start typing and press Enter to search