BLAKSTIENŲ IR ANTAKIŲ LAMINAVIMAS

“Viską atidarantis slaptažodis – tai blakstienų mirktelėjimas…”

– Adrienne Rich

Blakstienų laminavimas – idealus pasirinkimas toms, kurios nori turėti ryškų, išraiškingą, „atvertą“ žvilgsnį išvengiant blakstienų priauginimo ir begalės korekcijų po to…

Procedūros metu natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų, nudažomos ir prisotinamos maitinančių ir puoselėjančių medžiagų kokteiliu. Skirtingai nuo cheminio blakstienų rietimo, blakstienų laminavimas nesausina blakstienų, o priešingai – jas stiprina.

Blakstienoms nereikia jokios ypatingos priežiūros ar korekcijų, jas galima dažyti tušu, stiprinti tam skirtomis įprastomis priemonėmis.

Rezultatas išsilaiko iki 2 mėnesių.

Antakių laminavimas – procedūra tinkanti tiems, kurių antakių plaukeliai nepaklusnūs, garbanojasi, auga ne viena kryptimi. Taip pat tiems, kurių antakiai ploni ir tiesiog norisi suteikti jiems apimties ir vešlumo. 

Po procedūros antakių plaukeliai paklusniai guls reikiama kryptimi, antakiai taps taisyklingos išraiškingos formos, plaukeliuose ilgiau išsilaikys dažai. 

BOTOX atstatymas. Procedūra skirta plaukelio stiprinimui bei proteinų atstatymui. Produktas įsiskverbia į antakio plauką ir maitina bei stiprina iš vidaus.

Efektas išlieka 6-8 savaites. 

Darbų pavyzdžius galite pamatyti GALERIJOJE

dp_makeup-logo_zalias

+370 675 21991

dovile.dpmakeup[eta]gmail.com

Start typing and press Enter to search