PROFESIONALUS MAKIAŽAS

“Makažas niekada neturėtų tavęs paslėpti. Makiažas turėtų pabrėžti tavo natūralų grožį.”

– Kira Carl

DIENINIS MAKIAŽAS

Natūralus, lengvas, gaivus makiažas kiekvienai dienai. Šis makiažas paslepia odos trūkumus ir išryškina gražiausius Jūsų veido privalumus.

DALYKINIS MAKIAŽAS

Kiekviena moteris verslo aplinkoje privalo atrodyti nepriekaištingai. Dalykinis makiažas – tai tvarkingas, subtilus makiažas, pabrėžiantis gražiausius Jūsų veido bruožus, tinkantis pre bendro Jūsų verslo stiliaus.

PROGINIS / VAKARINIS  MAKIAŽAS

Proginis makiažas – makiažas progai, renginiui, vykstančiam dienos metu (pvz. krikštynos, išleistuvės ir pan.). Veido padengimas artimesnis dieniniam makiažui, akys dažomos ryškiau ir sodriau, tačiau išlaikant bendrą gaivumą makiaže.

Vakarinis makiažas – Tai ryškus (gali būti ir blizgus), sodrių spalvų makiažas, suteikiantis akims ir lūpoms išraiškingumo, pritaikytas neryškiam dirbtiniam apšvietimui.

FOTOMAKIAŽAS (MAKIAŽAS FOTOSESIJOMS)

Fotosesijos metu fotoobjektyvas ir specialus apšvietimas susilpnina makiažo intensyvumą net iki 70%. Fotomakiažo technika, priemonės ir ryškumas stipriai skiriasi nuo įprasto dieninio ar proginio makiažo. Fotomakiažas nėra skirtas eiti „į žmones“, kadangi jis neatrodo natūraliai, dedamas didelis pudros kiekis, ryškiai modeliuojamas veidas ir akys, klijuojamos dirbtinės blakstienos, ryškinamos lūpos. Šis makiažas skirtas tik darbui fotostudijoje ar išvykstamosiose fotosesijose, siekiant, kad nuotraukose makiažas matytųsi ir nenublanktų dideliame šviesos kiekyje.

NUOTAKOS MAKIAŽAS

Vienas iš pačių sudėtingiausių makiažų. Nuotaka privalo nepriekaištingai atrodyti ir vestuvių ceremonijos metu ir nuotraukose. Vestuvinis makiažas paslepia visus matomus trūkumus, yra gaivus, švelnus ir romantiškas, puikiai atrodo tiek dienos šviesoje, tiek vakare, esant dirbtiniam apšvietimui, idealiai išlieka visos šventės metu.

TEMINIS MAKIAŽAS / GRIMAS

Makiažas teminiams vakarėliams, fotosesijoms, naudojant įvairias pridėtines detales (blizgučiai, kristalai, dirbtinės blakstienos ir kt.), spec. efektus (silikonas žaizdoms kurti, dirbtinis kraujas, ir kt.).

VYRIŠKAS / JAUNIKIO MAKIAŽAS

Nors vyriškas makiažas vis dar nėra labai populiarus, tam tikromis progomis vyrams taip pat patartina nusigrimuoti. Fotosesijų, filmavimų metu, ar vestuvinėse nuotraukose, vyras atrodys nepalyginamai geriau, jei jo veidas neblizgės, bus paslėpti odos trūkumai bei atliktas saikingas veido modeliavimas.

BANDOMASIS MAKIAŽAS

Bandomasis makiažas visada siūlomas nuotakoms, tačiau galima atlikti ir bet kokio kito tipo makiažo bandymą. Bandomojo makiažo metu aptariami lūkesčiai būsimam makiažui, išbandomos skirtingos priemonės ir technikos, atrandant labiausiai Jums tinkantį variantą.

dp_makeup-logo_zalias

+370 675 21991

dovile.dpmakeup[eta]gmail.com

Start typing and press Enter to search